E-BEZPEČÍ

Projekt E-Bezpečí je národní edukační, výzkumný a intervenční projekt zaměřený na prevenci v oblasti rizikového chování ve virtuálních prostředí, zejména na internetu. Projekt se zaměřuje zejména na kyberšikanu, kybergrooming, sexting, stalking, rizika sociálních sítí, ochranu osobních údajů na internetu atd.

Více informací o projektu naleznete na www.e-bezpeci.cz, případně na naší facebookové skupině www.facebook.com/ebezpeci.

$('#slideshow').cycle();


Novinky

23. duben 2021
Katalog vzdělávacích akcí 2021
Katalog Vzdělávacích akcí projektu E-Bezpečí je v přehledné podobě ke stažení zde.

1. březen 2021
Webináře
Všechny typy vzdělávacích akcí nabízíme prostřednictvím webinářů. Využijte jich!

1. prosinec 2020
Online videokurzy
Informace o nabídce online videokurzů jsou k dispozici na adrese:
https://e-bezpeci.cz/videokurzy/.


3. září 2020
Festival FBI
Díky spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost je E-Bezpečí partnerem Festivalu bezpečného internetu, který podporuje řada firem, prospěšných organizací a známých osobností. Detaily k festivalu naleznete zde.

2. září 2020
Vzdělávací akce
Z důvodů zrušení jarních akcí, mnohé přesouváme na podzimní měsíce. Aktuálně nové objednávky placených akcí přijímáme jen pro cílové skupiny rodiče a učitelé. Ohledně možnosti realizovat akce kontaktujte vedoucí vzdělávání Mgr. Klára Hrubá klará.hruba@upol.cz tel.: 776 322 357.

1. březen 2020
Vzdělávací akce pozastaveny
Vzhledem k karanténním opatřením jsou všechny vzdělávací akce do odvodlání pozastaveny.

20. června 2019
Kapacita naplněna
Kapacita pro školní rok 2019/2020 byla naplněna. Nové objednávky budeme přijímat od března 2020, kdy znovu otevřeme registraci zájemců.

29. květen 2019
Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogy v rámci DVPP - srpnový přípravný týden
RIZIKA VIRTUÁLNÍ KOMUNIKACE pro pedagogy
Termíny: 27. 8. nebo 29. 8. 2019

Jedinečná možnost bezplatné účasti na vzdělávacích akcích E-Bezpečí pro učitele, vychovatele, OSPOD a jiné odborné pracovníky (z kraje Olomouckého, Moravskoslezského, Královehradeckého, Pardubického a Libereckého). Detaily k akci zde.

Díky projektu Zefektivnění česko-polské spolupráce v boji proti kyberkriminalitě, zcela zdarma. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu. Akce se budou konat na adrese Žižkovo nám. 5, Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci.
Přihlašování zde.

Kontaktní osoba: Mgr. Klára Hrubá, klara.hruba@upol.cz (tel.: 776 322 357)
Akce je akreditována v rámci DVPP: MŠMT č. 32930/2018-3-982


1. březen 2019
Registrace na vzdělávací akce bude brzy otevřena
Nový systém objednávek otevíráme 5. 3. 2019!

20. únor 2019
Informace
Náš partner Seznam.cz po zrušení projektu Seznam se bezpečně! poprvé po 5 letech přestal podporovat také vzdělávací akce E-Bezpečí pro žáky, objem nabízených dotovaných vzdělávacích akcí pro žáky tedy bude nižší, než bylo loni. Tento deficit vyrovnáme pomocí nově získaného mezinárodního projektu řešeného ve spolupráci s policií ČR a PL.