E-BEZPEČÍ

Projekt E-Bezpečí je národní edukační, výzkumný a intervenční projekt zaměřený na prevenci v oblasti rizikového chování ve virtuálních prostředí, zejména na internetu. Projekt se zaměřuje zejména na kyberšikanu, kybergrooming, sexting, stalking, rizika sociálních sítí, ochranu osobních údajů na internetu atd.

Více informací o projektu naleznete na www.e-bezpeci.cz, případně na naší facebookové skupině www.facebook.com/ebezpeci.

$('#slideshow').cycle();


Novinky

1. březen 2019
Registrace na vzdělávací akce bude brzy otevřena
Nový systém objednávek otevíráme 5. 3. 2019!

20. únor 2019
Informace
Náš partner Seznam.cz po zrušení projektu Seznam se bezpečně! poprvé po 5 letech přestal podporovat také vzdělávací akce E-Bezpečí pro žáky, objem nabízených dotovaných vzdělávacích akcí pro žáky tedy bude nižší, než bylo loni. Tento deficit vyrovnáme pomocí nově získaného mezinárodního projektu řešeného ve spolupráci s policií ČR a PL.

1. březen 2018
Registrace na vzdělávací akce otevřena
Startujeme!

16. leden 2018
Počátkem března opět otevřeme nabídku vzdělávacích akcí
Počátkem března opět otevřeme nabidku vzdělávací akcí pro děti a rodiče.

28. únor 2017
Vzdělávací akce opět zdarma
Právě otevíráme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí pro děti (2. stupeň ZŠ a SŠ) a rodiče. Tato nabídka je limitována objemem grantových dotací, které se nám podařilo získat. Po vyčerpání dotací bude nabídka akcí zdarma ukončena a uvedené besedy budou dále nabízeny za poplatek. Preferujeme zejména školy z Prahy a západních, jižních, severních a středních Čech, samozřejmě však nabízíme tradiční vzdělávací akce v Olomouci, v Ostravě i v jiných regionech ČR.

19. října 2016
Důležité sdělení
Příjem objednávek na vzdělávací akce je do konce kalendářního roku pozastaven vzhledem k vyčerpání volných termínů.

8. března 2016
Důležité sdělení
Vzhledem k tomu, že již byla pravděpobně naplněna kapacita dotovaných školení hrazených z našich projektů, ukončujeme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí. Nyní bude probíhat vyřizování objednávek. Vzhledem k množství současně zaslaných objednávek, kterých je přes 200, Vás prosíme o trpělivost. Příjem objednávek na zpoplatněné vzdělávací akce bude obnoven 1. 10. 2016, případně je možné domluvit se dříve individuálně.

2. března 2016
Vzdělávací akce 2016
Od 2. března otevíráme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí pro děti (2. stupeň ZŠ a SŠ) a rodiče. Tato nabídka je limitována objemem grantových dotací, které se nám podařilo získat. Po vyčerpání dotací bude nabídka akcí zdarma ukončena a uvedené besedy budou dále nabízeny za poplatek. Souběžně nabízíme také zpoplatněné vzdělávání pro další cílové skupiny.

4. září 2015
Důležité sdělení
Vzhledem k vyčerpání finančních prostředků byla ukončena nabídka bezplatných vzdělávacích akcí. Příjem objednávek na zpoplatněné vzdělávací akce bude obnoven 1. 10. 2015.

27. května 2015
Pozastavení objednávek
Z důvodu vyčerpání termínů je příjem objednávek až do 1. 10 2015 pozastaven.