E-BEZPEČÍ

Projekt E-Bezpečí je národní edukační, výzkumný a intervenční projekt zaměřený na prevenci v oblasti rizikového chování ve virtuálních prostředí, zejména na internetu. Projekt se zaměřuje zejména na kyberšikanu, kybergrooming, sexting, stalking, rizika sociálních sítí, ochranu osobních údajů na internetu atd.

Více informací o projektu naleznete na www.e-bezpeci.cz, případně na naší facebookové skupině www.facebook.com/ebezpeci.

$('#slideshow').cycle();


Novinky

19. října 2016
Důležité sdělení
Příjem objednávek na vzdělávací akce je do konce kalendářního roku pozastaven vzhledem k vyčerpání volných termínů.

8. března 2016
Důležité sdělení
Vzhledem k tomu, že již byla pravděpobně naplněna kapacita dotovaných školení hrazených z našich projektů, ukončujeme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí. Nyní bude probíhat vyřizování objednávek. Vzhledem k množství současně zaslaných objednávek, kterých je přes 200, Vás prosíme o trpělivost. Příjem objednávek na zpoplatněné vzdělávací akce bude obnoven 1. 10. 2016, případně je možné domluvit se dříve individuálně.

2. března 2016
Vzdělávací akce 2016
Od 2. března otevíráme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí pro děti (2. stupeň ZŠ a SŠ) a rodiče. Tato nabídka je limitována objemem grantových dotací, které se nám podařilo získat. Po vyčerpání dotací bude nabídka akcí zdarma ukončena a uvedené besedy budou dále nabízeny za poplatek. Souběžně nabízíme také zpoplatněné vzdělávání pro další cílové skupiny.

4. září 2015
Důležité sdělení
Vzhledem k vyčerpání finančních prostředků byla ukončena nabídka bezplatných vzdělávacích akcí. Příjem objednávek na zpoplatněné vzdělávací akce bude obnoven 1. 10. 2015.

27. května 2015
Pozastavení objednávek
Z důvodu vyčerpání termínů je příjem objednávek až do 1. 10 2015 pozastaven.

1. dubna 2015
Vzdělávací akce 2015
Od 1.4. otevíráme nabídku bezplatných vzdělávacích akcí pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ. Tato nabídka je limitována objemem grantových dotací, které se nám podařilo získat. Po vyčerpání dotací bude nabídka akcí zdarma ukončena a besedy pro žáky a studenty budou dále nabízeny za poplatek. Souběžně nabízíme také zpoplatněné vzdělávání pro další cílové skupiny.

2. října 2014
Vzdělávací akce
Od 1.10. zahajujeme příjem objednávek na vzdělávací akce pro všechny cílové skupiny. Vzhledem k tomu, že v současné době máme již vyčerpány finanční prostředky, ze kterých jsme mohli realizovat vzdělávací akce zdarma, přijímáme objednávky už pouze na zpoplatněné vzdělávání.

23. duben 2014
Konference Nástrahy a nebezpečí kyberprostoru
Vážení kolegové, učitelé, studenti, dovolujeme si vás pozvat na konferenci Nástrahy a nebezpečí kyberprostoru, která se uskuteční 6. května 2014 v aule Pedagogické fakulty UP v Olomouci. Vstup na konferenci je ZDARMA. Více informací naleznete na http://konference.e-bezpeci.cz.

3. březen 2014
Vzdělávací akce dočasně pozastaveny
Objednávky na vzdělávací akce byly dočasně pozastaveny z důvodu přečerpání našich kapacit v rámci úvodních měsíců roku 2014. Registrace na akce bude opět otevřena, jakmile se naše kapacity uvolní. Děkujeme za pochopení.

3. února 2014
Objednávky opět otevřeny
Se začátkem února jsme obnovili příjem objednávek na realizaci vzdělávacích akcí pro všechny cílové skupiny. Zájemci o školení nás mohou kontaktovat pomocí online objednávky (ikona OBJEDNAT u jednotlivých typů akcí). Z organizačních důvodů nyní přijímáme objednávky pouze na akce, jež budou uskutečněny do konce školního roku. Příjem objednávek na pozdější akce bude otevřen na konci září. Vzhledem k tomu, že se nám i v letošním roce podařilo získat grantové dotace, také současně otevíráme nabídku plně dotovaného vzdělávání pro žáky a rodiče. Počet dotovaných školení je limitován kapacitou projektů a objemem přidělených dotací. Množství dotovaných akcí bude navyšováno postupně tak, jak budou ukončována grantová řízení, která jsou momentálně ještě v řešení.