E-BEZPEČÍ

Projekt E-Bezpečí je národní edukační, výzkumný a intervenční projekt zaměřený na prevenci v oblasti rizikového chování ve virtuálních prostředí, zejména na internetu. Projekt se zaměřuje zejména na kyberšikanu, kybergrooming, sexting, stalking, rizika sociálních sítí, ochranu osobních údajů na internetu atd.

Více informací o projektu naleznete na www.e-bezpeci.cz, případně na naší facebookové skupině www.facebook.com/ebezpeci.

$('#slideshow').cycle();


Nabídka vzdělávacích akcí ZDARMAVZDĚLÁVACÍ AKCE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogy v rámci DVPP - srpnový přípravný týden

RIZIKA VIRTUÁLNÍ KOMUNIKACE pro pedagogy
Termíny: 27. 8. nebo 29. 8. 2019

Jedinečná možnost bezplatné účasti na vzdělávacích akcích E-Bezpečí pro učitele, vychovatele, OSPOD a jiné odborné pracovníky (z kraje Olomouckého, Moravskoslezského, Královehradeckého, Pardubického a Libereckého). Detaily k akci zde.

Díky projektu Zefektivnění česko-polské spolupráce v boji proti kyberkriminalitě, zcela zdarma. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu. Akce se budou konat na adrese Žižkovo nám. 5, Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci.
Přihlašování zde.

Kontaktní osoba: Mgr. Klára Hrubá, klara.hruba@upol.cz (tel.: 776 322 357)
Akce je akreditována v rámci DVPP: MŠMT č. 32930/2018-3-982

DOTOVANÉ VZDĚLÁVACÍ AKCE

V roce 2019 jsou vzdělávací akce pro žáky ZŠ a studenty SŠ opět ZDARMA díky dotacím poskytnutým MŠMT, statutárními městy Olomouc, Ostrava a firmou O2 Czech Republic. A nově také díky projektu česko-polské spolupráce InterReg, který se bude zaměřovat na kyberkriminalitu v českopolském pohraničí.

Tyto besedy nejsou intervenčního, ale preventivního charakteru. Jestliže máte ve škole závažné problémy v oblasti kyberšikany či dalších forem internetové agrese nebo se chcete jen poradit, využijte nejprve naši poradnu na stránce www.napisnam.cz

Realizace každé dotované vzdělávací akce je podmíněna pořízením fotodokumentace či videozáznamu (ilustrační) a sepsáním hodnocení od žáků či učitelů. Tyto materiály budou využity pro vypracování závěrečných zpráv a propagaci tématu rizikového chování na internetu.

V následujícím formuláři můžete uvést údaje o Vaší škole a projevit tím zájem o vzdělávací akce, které jsou dotované našimi partnery.

REGISTRACE ZÁJMU O DOTOVANÉ AKCE (tj. AKCE ZDARMA)

V rámci registrace si nelze vybrat konkrétní termín, pouze měsíce, kdy by byla možná realizace akcí. V roce 2019 chceme rozšířit náš projekt do oblastí, kde jsme zatím nepůsobili. Nemůžeme tedy garantovat, že všichni zájemci budou dotacemi podpořeni v tomto roce. Zařazení mezi instituce, kde proběhnou akce zdarma podléhá průběžnému výběru, dle pravidel jednotlivých dotačních titulů.

Zařazení mezi instituce, kde proběhnou akce zdarma podléhá průběžnému výběru, dle pravidel jednotlivých dotačních titulů.

Manažerka vzdělávání Vás osloví, jakmile budete vybráni mezi podpořené instituce.

Bohužel naše kapacity jsou omezené a zájem o naše vzdělávání je velký, i z tohoto důvodu otevíráme tento systém registrace, kterým školy projeví dlouhodobí zájem o naše vzdělávání. Mějte tedy strpení, náš lektorský tým se stále rozšiřuje, stejně tak jako množství dotací, které pro Vás čerpáme. Věříme tedy, že brzy přijedeme i do Vašeho kraje.

Přejete-li si zrušit svou registraci, napište požadavek na e-mail: klara.hruba@upol.cz


vzdelavani_ebezpeci